Kohalik soovitus
0
Varasemad hinnangud puuduvad
Korallküünla valmistamise õpituba
8.00€ / inimene
Läbi müüdud!
Kirjeldus

Korallküünal® on taaskasutusprojekt, mille valmistamiseks saab kasutada koduseid küünlajääke. Tegemist on lihtsa ja põneva meisterdamisega, mis sobib nii suurtele, kui väikestele ja mille valmistamine annab elamuse kogu päevaks. Korallküünal sobib meisterdamiseks nii omaette, koos perega, kui ka koos sõpradega.

Korallküünla õpitoa töötasid Kaabsoo küünlameistrid välja vastuseks tarbijate küsimusele, mida teha koduste küünlajääkidega.

Kuidas asi täpselt käib on võimalik õppida Kaabsoo küünlameistritelt juba vastavates õpitubades.

Õpitubades valmistab iga osaleja endale küünla, mille saab koju kaasa võtta. Kõik vajalikud materjalid on Kaabsoo meistrite poolt tagatud.

Korallküünla valmistamise õpituba sobib igas vanuses küünlasõbrale. Sellega saab hakkama nii koolieelik kui juba küpsemas eas vanaema-vanaisa.

Õpitoad toimuvad ettetellimisel Kaabsoo küünlakojas. Kui soovite tulla suurema grupiga või hoopis meid endale külla kutsuda, palume võtta eraldi ühendust.

Teenus sisaldab
Alustuseks tutvume natukene Kaabsoo ja küünalde valmistamisega üldiselt
Iga osaleja valmistab endale küünlameistrite juhendamisel korallküünla
Oluline teada
Sobib igas vanuses küünlasõbrale
Õpitoad toimuvad ainult ettetellimisel. Palume tellida õpituba min 48 h tundi ette
Õpitoad toimuvad Kaabsoo küünlakojas (Kooli 1, Sõmerpalu, Võru vald, Võrumaa)
Õpituba on mõeldud kuni 12 inimesele. Suuremate gruppide korral palume võtta meiega eraldi ühendust.
Tule küünlaid valmistama tervena :)
Ajaskaala
Õpitubasid saab tellida aastaringi
Ühe õpitoa kestuseks on olenevalt inimeste arvust kuni 1-2 h
Teenuse kestus
1-2 h
Toimumiskoht
Kaabsoo küünlakoda, Kooli 1, Sõmerpalu, Võru vald, Võrumaa
Minimaalne osalejate arv
4
Maksimaalne osalejate arv
12
Suhtluskeeled
ENG
EST
VÕRO
Korallküünla valmistamise õpituba
Kaabsoo küünlakoda
Kaabsoo küünlakoda

Kaabsoo küünlakoda sündis 2015. aastal mitmete juhuste kokkulangemise tulemusena ja on tänaseni tegutsemas järjest kasvavas tempos. Tegemist on ainsa küünlakojaga Eestis, mis on keskendunud taimsest steariinist küünalde tootmisele ja kes tõi omalaadse pioneerina tarbijate lauale ning teadvusesse steariinküünlad.

Kaabsoo eesmärgiks on olla võimalikult keskkonna- ning tervisesõbralik. Seetõttu oleme valinud oma küünalde toormaterjaliks taastuva tooraine, mille saamiseks ei ole raiutud vihmametsasid, et nende asemele rajada õlipalmi istandusi, vaid kõik see, mida me täna kasutame pärineb Euroopast ja on võimalikult väikse süsiniku jalajäljega. Meie küünalde jäägid on biolagunevad ja neid võib käidelda koos toidujäätmetega.

Kaabsoo eesmärgiks on olla tervisesõbralik. Meie küünlad koosnevad ainest, mis on omane nii inimese, kui ka lemmikloomade organismile ja mis ei saasta põledes teie kodu kahjulike põlemisjääkidega.

Kaabsoo eesmärgiks on olla kasulik. Me püüame võimaluste piires õpetada koju kogunenud küünlajääkide taaskasutust ja viise, kuidas ise valmistada nendest midagi põnevat. Samuti jagame meeleldi küünlaalast nõu.

Kaabsoo on külalislahke. Võtame alati rõõmuga vastu nii noored, kui vanad ja vajadusel leiame võimalusi ühistegevusteks.

Loe edasi
4 inimest x 8€ = 32€