Kaabsoo küünlakoda

Kaabsoo küünlakoda sündis 2015. aastal mitmete juhuste kokkulangemise tulemusena ja on tänaseni tegutsemas järjest kasvavas tempos. Tegemist on ainsa küünlakojaga Eestis, mis on keskendunud taimsest steariinist küünalde tootmisele ja kes tõi omalaadse pioneerina tarbijate lauale ning teadvusesse steariinküünlad.

Kaabsoo eesmärgiks on olla võimalikult keskkonna- ning tervisesõbralik. Seetõttu oleme valinud oma küünalde toormaterjaliks taastuva tooraine, mille saamiseks ei ole raiutud vihmametsasid, et nende asemele rajada õlipalmi istandusi, vaid kõik see, mida me täna kasutame pärineb Euroopast ja on võimalikult väikse süsiniku jalajäljega. Meie küünalde jäägid on biolagunevad ja neid võib käidelda koos toidujäätmetega.

Kaabsoo eesmärgiks on olla tervisesõbralik. Meie küünlad koosnevad ainest, mis on omane nii inimese, kui ka lemmikloomade organismile ja mis ei saasta põledes teie kodu kahjulike põlemisjääkidega.

Kaabsoo eesmärgiks on olla kasulik. Me püüame võimaluste piires õpetada koju kogunenud küünlajääkide taaskasutust ja viise, kuidas ise valmistada nendest midagi põnevat. Samuti jagame meeleldi küünlaalast nõu.

Kaabsoo on külalislahke. Võtame alati rõõmuga vastu nii noored, kui vanad ja vajadusel leiame võimalusi ühistegevusteks.